Yaşam

Başak Doğan imzalı Chromas The Experience 16 Haziran’da Zorlu PSM’de!

Stream’in “Fix You”, “Memories”, “Taş Ben Olaydım” gibi popüler müzik yorumlarıyla tanınan Chromas, insan sesinin sihirbazı olarak bilinen olağanüstü şef Başak Doğan yönetmenliğinde, 16 Haziran Cuma akşamı ise hem göze hem kulağa hitap edecek heyecanlı bir konser verecek. Şiddetli PSM, Turkcell Platin Sahne’de müzikseverlerle buluşuyor.

Fix You, Anılar, Stream Side Taş Ben Olaydım gibi popüler müzik yorumlarıyla tanınan; Bobby McFerrin ve Korhan Futacı gibi birçok sanatçıyla yaptığı çalışmalarla dikkat çeken koro Chromas, öne çıkan yenilikçi koro şefi Başak Doğan yönetiminde dinleyicilerine bütünsel bir deneyim yaşatmak için Güçlü PSM’deki konserine hazırlanıyor. kendine özgü tarzı ile uluslararası koro dünyasında.

Seyircinin çok sevdiği Chromas repertuarının tamamını görsel ve işitsel olarak deneyimleyeceği konserde, aynı zamanda yeni müzikler de seslendirilecek. Konserde, Başak Doğan’ın artık bir gelenek haline gelen ve Türkiye’de sadece kendisi tarafından uygulanan doğaçlama tekniği Vokal Boyama (VoPa) ile dinleyicileri de kapsayan müzik seslendirilecek. Sürpriz konuk sanatçıların da ziyaret edeceği bu özel gece, 16 Haziran Cuma günü saat 20.30’da Turkcell Platinum Sahne’de unutulmaz duygular yaşatacak.

Başak Doğan’dan Chromas The Experience 16 Haziranbiletler passo’da satışta!

Kapı Açma:20.00  

Başak Doğan’dan Chromas The Experience:20.30

Bilet fiyatları:

1. Kategori: ₺286,00

2. Kategori: ₺220,00

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

mustafakemalpasahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu