Haber

CHP Bursa: Kılıçdaroğlu’nu 2. turda Başkan yapacağız

BURSA (İGFA) –14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin tamamlanmasının ardından CHP Bursa İl Başkanı Turgut Özkan yazılı açıklama yaptı.

İkinci tura kalması beklenen Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle parti teşkilatında herhangi bir motivasyon kaybı yaşanmadığını belirten Başkan Özkan, “Örneğine sahip olmadığımız 2 haftalık yeni bir seçim maratonumuz var. Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ikinci tür Cumhurbaşkanı olması için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” söz konusu.

Seçim gecesi uyum merkezinde sonuçların en hızlı şekilde alındığını ifade eden Özkan, parti teşkilatı ve ittifak parti yöneticilerine de teşekkür etti.

“YSK’YA GÖRE BURSA’DAN 6 AVUKATLA GÖRÜŞTÜK”

YSK’nın açıkladığı belirsiz sonuçlara göre Bursa’da her iki bölgeden 3’ü olmak üzere toplam 6 milletvekili kazandıklarını söyleyen Önder Özkan, CHP’ye yakışır bir seçim sınavı verdiklerini belirterek, “Sistemle biz geldik. seçim gecesi İl Başkanlığımızda oluşturulan ve İl Başkanlığımızda oluşturduğumuz sistem ile çok sayıda gönüllünün katkılarıyla ıslak imzalı belgelere dayalı olarak hem en hızlı hem de en güvenilir sonuca ulaştık. Seçimde emeği geçen teşkilat çalışanlarımız başta olmak üzere üyelerimize, yöneticilerimize, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, vatandaşlarımıza, ittifak ortağı parti ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum.” .

gercushaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu