Haber

TDP Genel Başkanı Sarıgül: “TFF reform benzeri bir karar aldı”

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin haftalık basın toplantısında yaptığı konuşmada, “TFF reform benzeri bir karar aldı.”

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Lider Sarıgül, geçtiğimiz hafta Türkiye’de çok güzel bir olayın yaşandığını belirterek, “Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi tebrik ediyorum. Reform niteliğinde bir karar aldı. Prof. Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı, “Kadın olarak, demokrasi olarak, barış olarak reformdur. Türkiye Futbol Federasyonu’nu bir kez daha kutluyorum. MHK Başkanlığına atanan Leyla Orta hanıma başarılar diliyorum” dedi.

“Çalışanlar arasında ayrım yapmayın”

Başkan Sarıgül, askere alınan memurlarla ilgili hükümete seslenerek, “Madem madem yapıyorsunuz acele etmeyin. Bir yandan yaparken de yok etmeyin. 590 bin sözleşmeli işçi var. 450 bin kişiye ekip verildi, kalan 130 bin kişi paramparça oldu, madem yapılıyor, gönüller eksik kalmasın, çalışanlar arasında ayrım yapmayın, çalışanlar arasında ayrımcılık yaparsanız başaramazsınız. Burada huzuru bulmak için.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu